U bent hier:Home PDC Niet‑humane biologische sporen Kwalificeren en kwantificeren Onderzoek aan flora, fauna en micro-organismen
Dit product kan antwoord geven op onder meer de volgende vragen:
Deze opsomming is niet uitputtend. Ook andere onderzoeksvragen, sporendragers, matrices of sporen zijn mogelijk.
Vraag het product Vaststellen van de soort planten, dieren of micro-organismen (NHB002) aan als de vraag uitsluitend het bepalen van de soort planten, dieren of micro-organismen betreft en er sprake is van vijf of minder SVO’s.
De sporen die onderzocht kunnen worden, zijn zeer divers, evenals hoe deze het beste bemonsterd en verpakt kunnen worden. Algemeen geldt dat voor onderzoek aan niet-humane biologische sporen het sporenmateriaal zo mogelijk droog, donker en koel bewaard dient te worden. Neem voor de juiste bemonsterings- en verpakkingswijze contact op met een forensisch adviseur.
Voor bepaalde onderdelen van het onderzoek kan gebruik worden gemaakt van externe laboratoria. Door dit product aan te vragen wordt hier toestemming voor gegeven.